Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Lenovo Ideapad...

Dominik02 kérdése:

Vettem egy Lenovo Ideapad 510-es laptopot. (i5 7200U, Nvidia 940MX,8GB Ram) Az a problémám, hogy ha be van dugva a laptop akkor tudok rendesen játszani, viszont ha nincs akkor minden akad, mintha nem kapna elég áramot. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát amikor nincs bedugva kicsi a teljesítménye, viszont ha be van akkor tökéletesen megy minden játék.
2017. jan. 1. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Energiagzdalkodasnal kell akku eseten teljesitmrnycentrikusra allitani, hogy a dedikalt vgat hasznalja. Igy nqgyon rovid lesz az akkuido ha jatszol, altalaban kevesebb mint fel ora.
2017. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pontosabban hol is?

Csak mert ha bemegyek az energiagazdálkodáshoz, ott beállítom teljesítmény centrikusra, akkor ugyan úgy akad minden, mint előtte.

2017. jan. 1. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Mai tajvani Lenovo... amit a gyereknek vettünk, arról a Windows10 telepítésekor derült ki, hogy gyárihibás az akkuja. Na jó, akkor mehet töltőről, mire a HDD is gallyra ment, ezek ENNYIT érnek. Vidd el a budaörsi garanciális szervízbe, nézesd át.

Küldheted futárral is, de csak ha megvan a doboza.

2017. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szerintem nincsen baja, csak mondjuk az akkumulátor a gyenge ehhez a teljesítményhez, nekem ez a tippem.
2017. jan. 1. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el, amíg garanciás, én nem értem rá, mi lett a vége? Három hétig alkatrészre várt a szervíz (merevlemezre). Most meg félredobtam, a gyerek megkapta a tabletet, nem fogok még telepítéssel is mérgelődni, eladom Free-DOS-sal ezt a gagyiságot.
2017. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó te beteg vagy
2017. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adjál ki egy ilyen vacakra majdnem 90 ezret, majd megtudod, miért vagyok dühös. Egyébként a régebbi Lenovok (pl. a G-s széria) igenis jók, de 100-at ne vegyél.
2017. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!