Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a Chieftec CTG...

Mi történt a Chieftec CTG szériával?

Figyelt kérdés

2014-ben mindenki nekem a CTG 550-et ajánlotta, így azt is vettem.


De most meg már mindenki ellenzi, hogy nem éri meg azt venni. Mi történt vele? Nekem annó, mindenki normális megbízható minőségi tápként titulálta, több fórumon is jókat olvastam róla, és a valóságban is bizonyított, mert zárlatos alaplap esetén sem lett baja a hardvereknek.


Mi lett 2 év alatt a Chieftec-kel?


2017. jan. 1. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

van jobb helyette.


az egész chiefteckel meg az lett, hogy van pár trágya széria iarena pl. ezért nem ajánljuk

2017. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen "hullámok". Volt FSP hullám, szinte mindenki azt ajánlotta. Most meg a 400-450 W-os tápokat ajánlgatják. Gondolom ahogy cserélődnek a hozzászólók, úgy változik.

Külföldi tesztoldalakat érdemesebb nézegetni, ill. a gyártók is szoktak ajánlani alaplaphoz, videokártyához tápot.

2017. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs azzal semmi gond.. de azóta már vannak újabb tápok, meg az is számít hogy most épp mit árulnak az országban
2017. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eltellt kis idő, manapság már újabb modernebb kiépítésű tápok vannak. A 400\450-es tápok lesznek keresettebbek, lévén, hogy a modernebb hardverek fogyasztása is csökkent.
2017. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Divat. Épp ki miben bízik. Ha a 90%-os Vér Pysty elkezdi azt ajánlani az oldalon akkor hirtelen mindenki elkezd bízni az adott hardverben:D Hát nem nevetséges?!
2017. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A CTG nem vészes, csak a 18 ezer forintos árán lehet kapni jobbat is, ezért nem ajánljuk, legfeljebb használtan.
2017. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!