Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri lecserélni a Z3 Compact...

Megéri lecserélni a Z3 Compactot Z5 Compactra?

Figyelt kérdés
Jelenleg Z3 Compactom van, meg vagyok vele elégedve s az a kérdésem hogy megéri e lecserélni Z5 compactra mondjuk bizonyos funkciók miatt? (Jobb-e: kamera, hardver, szoftver (droid 7) stb...?) Csak erre az egyre cserélném.

2017. jan. 2. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem Z3C-ém nem volt, de Z5C-ém igen. Most is az van, azon is írok. Pill. és bemásolom máshonnan az egyik válaszom.

És respect, hogy nem tömegtelót akarsz.

2017. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most használom 9 hónapja és abszolút meg vagyok vele elégedve.

Haladjunk először kívülről. Gyönyörű telefon, a tapintása is szép, nem vékonyka elég masszív,de szerintem elegáns. Többszöri leejtés után is ép. A kijelzője szép képet mutat, még minimális fényerőn is. A hangszórója jó, szép hangja van, kihozza a magas és mély hangokat is, a max hangerő egy kisebb hifivel is felér. Más se panaszkodott eddigi, hogy ne hallott volna. A teló gyors. Nagyon. Melegszik-e? Nem hazudok, igen. De egyáltalán nem zavaró és ez is csak huzamosabb használat után (ilyenkor is gyorsan teszi a dolgát). A kamerája abszolút nyerő. Gyors (sokszor használom ezt a szót, mert igaz), éles. Az elő- és hátlapi is. A videók is jók. Sok kreatív és manuális funkció van. Az akksija nagyon jól bírja. Én egész nap használom (internet (most is), messenger, Viber folyamatosan, de sokat fényképezek és játszok is) és olyan este 9 körül 15%-on van. Szintem ez nagyon korrekt. Másnál simán kibírhat több napot is.

Maga a rendszere is nagyon szimpatikus számomra. Sok egyedi Sony alkalmazás van rá. A biztonság jó rá. Az ujjlenyomat-olvasóra nem lehet panasz, gyors.

Összességében nagyon jó kis (megfelelő méretű) teló, nagyon meg vagyok vele elégedve csak ajánlani tudom.

2017. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy lecserélni érdemes-e fogalmam sincs, döntsd el ezt a leírásom alapján.
2017. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Nem rossz ez a Z3C sem, azért írtam, hogy megerné e mert ez is a szívemhez nőtt s nem tudom, hogy megéri e lecserélni azért a kis pluszért amit a Z5C nyújthat.

Világ életemben Sony-s voltam ami telefont illeti. Samsungok nem jönnek be, iPhone meg nem fér (s nem is akar beleférni) bele.

X compacton gondolkodtam még mert az is megnyerő de számomra túl "Nokiás" a külseje. Az újabb compactok meg egyáltalán nem. Viszont mindenképp compactot szeretnék a közel (vagy távol) jövőben is s ez az egy olyan ami eddig még elnyerte a tetszésem.

2017. jan. 2. 20:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha jó áron hozzá tudok majd jutni akkor lehet, hogy csere lesz. Köszönöm szépen a választ! Még annyi kérdésem van, hogy nem esik e annyira szét? Sajnos jelenlegi z3c telefonom kijelzőjének bal oldala kezd elengedni. Ezt a ragaszgatás dolgot nem annyira díjazom a Sony-tól de...ez van :D
2017. jan. 2. 21:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Illetve ez az állandó nyitogatás (Micro USB) még itt z3 generációnál...lehet hozzá venni dokkolót s a többi de én jobban örülök hogy a z5-nél már a telefon aljába rakták a Micro USB-t.
2017. jan. 2. 21:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát itt nem kell a töltésnél "nyitogatni" semmit. Ismerősömnek XC-je van, de nekem ez inkább visszalépés. Mármint semmi új, csak olyan tapadós hátlap és nagyon nagyon rossz billentyűzet.
2017. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szét nem esik, bár magasról véletlen leejtettem (az 1. emeletről Szilveszterkor, még videó is van róla:D szegény teló), igaz a hátlapja (mivel üveg) betört, de amúgy semmi baja és ezt 15K-ért lehet cserélni.
2017. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az igen XD

Köszönöm :D

2017. jan. 2. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, ne is kérdezd milyen állapotban voltam😂😂
2017. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!