Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus Z170-A alaplap WiFi GO...

Balázs03 kérdése:

Asus Z170-A alaplap WiFi GO hol van?

Figyelt kérdés

Adott egy Asus Z170-A alaplap és a neten a leírásban benne van, hogy támogatja a WiFi GO - t de sajnos az AI-SUITE 3 nem tartalmazza. Honnan tudom külön letölteni.


Mondjuk nem ez az első problémája, mert a netről rendeltem PCI-s USB kártyát ami a dobozra és a neten lévő fényképen rajta is van. De viszont az alaplapról már kihagyták. Szóval azt már bebuktam.



#Asus #Asus WiFi GO #WiFi GO #Hol van a leírásban szereplő program.
2017. jan. 3. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ASUS P8Z77 alaplap rendelkezik wifi go val.

A tied [link] leírásában még csak nem is említik. Lehet hogy a Pista oldala ír ilyet de a hivatalos NEM.Hogy van ilyen kártya ? és támogatja? persze hogy igen de nem tartozéka.A vaterán nagyon drága [link]

2017. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nekem már volt ilyen alaplapom ami támogatta ezt a szolgáltatást és az nem hardver, hanem szoftver függő volt. Az volt a lényege, hogy a számitógépet össze tudtam úgy kötni androidos telefonnal, hogy a gépemet úgy tudtam távolról vezérelni, hogy gép /lan/ és a telefon /wifi/ között kapcsolat alakult ki. És távolról azaz wifi vagy 4G - ről tudtam vezérelni a gépemet a telefonnal.


Ha megnézem az alaplap leírását:


[link] szerintem itt is ugyanarról a megoldásról van szó.

2017. jan. 3. 15:09
 3/3 A kérdező kommentje:

A Wi-Fi GO!-val teljes felügyelet alatt tarthatja a PC-jét — akkor is, ha épp nincs otthon. Hozzáférhet az otthon felejtett fájljaihoz, és szinte bárhonnan dolgozhat az otthoni számítógépén. Egyetlen kattintással kezelheti a nyilvános felhőit, és szinkronizálhatja a fájljait a PC-je és egyéb készülékei között!


Egyesítse ASUS WebStorage, Dropbox® , Google Drive™, és OneDrive® fiókjait, és ezzel egy időben készítsen róluk egy biztonsági másolatot a PC-jére.


Az otthoni PC egyszerű elérése és vezérlése – bárhol és bármikor!


Fájlok szinkronizálása a PC és az okos készülékek között, egyetlen kattintással.


Távoli billentyűzet és egér


Vezérelje a médialejátszást a kanapéról!

2017. jan. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!