Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nyomja a hdd kábelemet...

Miért nyomja a hdd kábelemet az oldallap?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy picit felbeszott egy játék és beleütöttem egyet az asztalba.(már sokszor vertem az asztalt)Ezután kékhalált kapott a gépem. Újra akartam indítani de indításkor nem indult be hanem sípolt. (Azt hiszem ilyen 3-4 síp aztán szünet) Ezután szétszedtem a gépemet megigazítottam a kábeleket aztán megpróbáltam megint. Ismét nem volt jó. Aztán megpróbáltam oldallap nélkül és úgy meg jó volt! Utána rájöttem hogy a HDD-nek a kábele van elbaszva. de beljebb tolni nem lehet. Ilyenkor mit csináljak?

2017. jan. 4. 16:58
 1/5 Trevor. ***** válasza:
Cserélj kábelt. De előtte győződj meg az alaplapod kézikönyve alapján, hogy pontosan mit is jelent a sípolás.
2017. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtam vettem a gépet és nincs hozzá a kézikönyv
2017. jan. 4. 17:45
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Alaplap típusát írd be google-be és töltsd le a user manualt.
2017. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jan. 4. 17:56
 5/5 Hominida ***** válasza:
Ha a kábelt nem tudod beljebb tolni, akkor valami olyan akadályozza, ami addig nem volt ott. Szedd szét, és nézd át alaposabban, lehet, hogy más is elmozdult.
2017. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!