Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire éri meg jobban egy...

Mennyire éri meg jobban egy Windforce GTX 1050Ti, mint a sima?

Figyelt kérdés

Csak más a venti rajta? Mi a különdség két Gigabyte GTX 1050 ti OC között, ha az egyik windforce? Nem hiszem, hogy megérne majdnem 10 ezer extrát. Vagy?


Tudom remgeteg hasonló kérdések vannak itt fent, de olyat nem találtam ami konkrétan a windforce vs simát vetné össze.



2017. jan. 6. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
overlockolni lehet otthon is szoftverből pls msi afterburner így + 10 ezret ez nem ér meg.
2017. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

#1

Jogos a felvetés, de a többségre még az se merném rábízni, hogy a hálozati kábelt bedugja a gépbe mert az is elrontaná...

Hát akkor még OC szoftvert a kezébe adni.

2017. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Msi afterburnert használok a mostani kártyámmal.

De a gtx1050 ti-t nem tervezem overclock-olni.

Ebben az esetben annyi a különbség, hogy kicsit nagyobb és több port van rajta? (Ahogy képen láttam)

2017. jan. 6. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha afterburnert látsz és elolvasni eltudtad a leírásait a kártyáknak akkor nem egyértelmű?


Nyilván más kimenetek vannak rajta, már a hűtés kialakítása, más az órajel (de csak annyival, hogy ne adjon semmi plusz kb, de pofátlanul elkérjenek érte X ezerrel többet...)

2017. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 2/4

adom . Bár erre nem gondoltam de egyes embereknél tényleg élet veszély ilyent felvetni :D

2017. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!