Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor TV-t szeretnék venni,...

Monitor TV-t szeretnék venni, ilyen kisebb fajtát. Mennyire jók ezek? Netezéshez meg filmezéshez használnám ( játszani nem szoktam). Miben más, mint egy sima monitor?

Figyelt kérdés
És melyik márkát vegyem?
2016. dec. 30. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy átb..zás. Ha tévét nem akarsz nézni és odaülsz elé, akkor inkább monitort vegyél.

Ha ágyból használod, akkor egy mezei TV is megteszi.

Nekem van egy 22 colos monitorom, ha dolgozom, akkor odaülök elé, illetve egy 37 colos tévém, amit ágyból használok esténként netezésre és filmnézésre. HDMI-vel van összekötve a géppel, TV adókat abszolút nem nézek, be sincs dugva a kábel hozzá. Játszani mindkettőn lehet, pedig a TV-t úgy adták el anno, hogy az arra alkalmatlan. :)

2016. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hülyeség ilyet venni, rohadt drága. Az arra való, hogy rákötöd a kábel tv-t vagy az antennát és be tudod fogni vele a TV csatornákat. Ez totál felesleges, pár ezer forintért kapsz TV tuner kártyát, ami ugyan ezt a feladatot látja el csak azt a gépbe kell rakni.
2016. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. És monitoron tudok HD filmet nézni?
2016. dec. 30. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a HD, HD Ready, Full HD, UHD gyakorlatilag felbontásokat jelentenek. A HD = 1280x720. A legtöbb mai monitor Full HD felbontásra képes, azaz 1920x1080-ra, szóval teljes mértékben élvezhető rajta a HD felbontás is.

Vagy, ha arra gondoltál, hogy TV tuner + monitoron néznéd a TV HD adóit, akkor is igen a válasz.

2016. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már világos. Ment a zöld kéz.
2016. dec. 30. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!