Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom gyakran váratlanul...

A laptopom gyakran váratlanul kikapcsol, csak egy halk kattanás hallatszik. Mi a baja, és hogyan javíthatom?

Figyelt kérdés

win 10-et használok, de ez van ubuntu telepítőlemezen lévő memóriatesztnél is, amit egyszer sem sikerült teljesen lefuttatni. Igaz, akkor nem emlékszem, vagy nem figyeltem fel a kattanásra. A Defenger lassú tesztjénél is kiakad pár perc után.

Gyanakodtam a túlmelegedésre is, némileg sikerült is pucolni valamit: kevésbé zajos a ventilátor, de most is csinálja.


Toshiba Satellite C660 1EE



2017. jan. 8. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez már mindenképp szervízgyanús. Az ilyen eseteket már jobb NEM otthon kísérletezgetni .

Hardverhiba - amire ha még javítható is, akkor is ipari forrasztópákát előkapni...és még a nagyítót is lámpafénynél - aztán forrasztásra fel ! (ha egyáltalán sikerül beazonosítani a hibát okozó alkatrészt és lehetséges csere nélkül javítani is)

2017. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben megoldottam. A memóriakártyát kivenni és visszatenni.


Azért köszi szépen!

2017. jan. 9. 14:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még a ventilátort meglazítani sem ártott pucolás után, mert nem indult. :D Most azonban jobb, mint újkorában! :D
2017. jan. 10. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!