Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beállítottam a biosba, az...

Beállítottam a biosba, az ultra fast boot funkciót, viszont így nem tudtam többet behozni az f12-vel a biost! Ötletek?

Figyelt kérdés

Alaplap típusa: Gigabyte GA-B85M-D3H-A alaplap

Eddig a gép bekapcsolásánál kiírta az alaplap típusát és alá a funkciókat f12:bios stb.. Most ez nem jelenik meg csak betölt a windows


2017. jan. 10. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki az elemet, 10mp múlva rakd vissza.
2017. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert ultrafast. Probaltad mar hogy nyomod mar bekapcsolas kozben is, vagy nagyon hyorsan nyomkodod folyamatosan?
2017. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szedd le a lapod gyártójának oldaláról a fastboot nevü utilityt, hátha segít. görgess lentebb lesz.


[link]

2017. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy úgy, kihúzod, elemet kiszeded, picit vársz, majd vissza az egész és be tudsz majd lépni.
2017. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd ki az elemet, csak reseteld a CMOS-t. Az alaplapon kell jumperelni, a clr cmos feliratú érintkezőkre kell rádugni.
2017. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elemet kivettem visszaraktam, ez nem segített, cmos resetet nem tudtam csinálni, mert nem találtam rajta ilyen lehetőséget, egyéb ötlet?
2017. jan. 11. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
de a konnektorból is húzd ki a gépet. elem ki várj vele pár percet mire visszarakod. azért ajánlottam ezt, mert könnyebben intézed, mint a cmos resetet.
2017. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vártam vele fél órát így jó lett, kösz a segítséget
2017. jan. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!