Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri-e fejleszteni a Haswell...

MagdaB kérdése:

Megéri-e fejleszteni a Haswell-es rendszert?

Figyelt kérdés
Van egy i5-4440-em,12gb ram és egy r9 290-es videókártyám 2 dolgot kell/akarok lecserélni. Alaplap le kell cserélnem mert felmondta a szolgálatott az alaplapom és csak 2év gari van rá. A másik a videókártya mert,nem vagyok megelégedve az AMD-vel. Szerintetek megéri-e upgradelni Skylake rendszerre? Én egy i5 6600-az néztem.

2017. jan. 13. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen típus, amire csak 2 év gari van? Sokszor a boltok (törvénytelenül) rövidebb gariidőt tűntetnek fel a gyárinál, amit SENKI nem korlátozhat!!! Tudomásom szerint minden alaplapot 3év garival árulnak.


Nem éri meg lecserélni skylake-re. Egy jó alaplap, pl. Gigabyte B85M-D3H. Jó VGA, bár nem sokkal erősebb a tiednél, RX-480 8GB, viszont sokkal kevesebbet fogyaszt és szereti az új DX12 játékokat.

2017. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!