Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon max 220ezert ft-ből...

Nagyon max 220ezert ft-ből milyen számítógépet lehet összerakni, ami játszászra lenne?

Figyelt kérdés
Full hd-ba szeretnék játszani, minnél magasabb grafikai beállítások mellett.

2017. jan. 14. 21:26
1 2
 11/14 anonim válasza:
ÉN bevittem a garis gépemet iponba, levélbe mondták h 5k mert alkatrészeket vettem és nem teljes konfig. 2 nap múlva megcsinálták ellenőrizték és 0 ft-ba volt....nem hiszem h általánosítva egy szar bolt.
2017. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10


Miért? Az árukereső pénzt kér a megjelenésért, egyébként az se egy korrekt cég, rengeteg egyszemélyes sufni fenyegetős kis szar bolt van náluk megbízható partnerként feltűntetve, mert fizetnek nekik.


Árgépen fenn van PCX úgy tudom véleményeket ott is lehet írni, illetve a honlapjukon is fennhagyják a negatív értékeléseket is...

2017. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

# 11/11

mert nem kellet semmit sem cserélni ... meg mi az hogy garanciás termék és azt merik mondani hogy 5k ????

hát álljon meg már a menet . Ha elromlik magától kötelesek cserélni ha te gányolod össze akkor meg azt mondják hogy nincs garancia ennyi .

2017. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. jan. 15. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!