Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell egy számítógépet...

Hogyan kell egy számítógépet összerakni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nemsokára szeretnék venni egy új számítógépet csak nem nagyon értek hozzá és nem tudom milyet vegyek. Mindenképpen én szeretném össze rakni. Már próbálgattam pcx-en csak nem tudom hogy az alkatrészek kompatibilisek, honnan tudom hogy azok. Amúgy kb 130-150k-t szeretnék rászánni

2016. nov. 26. 00:16
 1/9 KecskeShajt újra! ***** válasza:
45%
Annyiért középkategóriás gépet tudsz venni, vagy valamivel jobbat használtan.
2016. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnál linket küldeni vagy valamit? Ja azt elfelejtettem beleírni, hogy i5-ös procit szereték
2016. nov. 26. 00:29
 3/9 BM-Striker ***** válasza:
100%

Ha nem nagyon értesz hozzá, akkor ne mindenképpen saját magad próbáld összeállítani. Kérj meg inkább valakit aki ért hozzá.



#1


200-250k körül van egy egy közpketegóriás gép.

2016. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt a gépet néztem szerintetek?: [link]
2016. nov. 26. 00:46
 5/9 KecskeShajt újra! ***** válasza:
54%

2GB memória egy videokártyában ma már elég kevés, inkább nézzél 4-6-tal, ha már újabb játékokkal akarsz játszani.

Egyébként nem lenne olyan rossz.

Ez jobb: [link]

Egyértelműen középkategóriás, csak régebbi generáció (LGA 1150).

Használtan kaphatsz már egészen jó cuccot, én ezt ajánlanám:

[link]

2016. nov. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2016. nov. 26. 01:03
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy ez nem a black friday miatt ilyen olcsó?
2016. nov. 26. 01:06
 8/9 KecskeShajt újra! ***** válasza:
100%

szívesen.

Hát, amit a black fridayból láttam, az átverés volt, kamu eredeti árral és az akciós ár volt az eredeti, vagy magasabb is volt. Ha a hardveraprósra érted, ott midig elég olcsó dolgok vannak, és a cucc Hatvanon van, vidéken ezek olcsóbbak, mivel kisebb a kereslet.

2016. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha magad akarod összerakni, de azt javaslom, hogy miután megvagy tedd ide fel egy kérdésként, mert lehet benézel egy socket-et és kidobsz több tízezret feleslegesen.
2016. nov. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!