Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Huawei P9 (nem a Lite) tapaszt...

Huawei P9 (nem a Lite) tapasztalatok? És mennyire hatásos a Leica kamerarendszer?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

P9 Plus van nekem. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Sehol egy megakadás,azonnal megnyit mindent,alkalmazások közt gyorsan vált,játékok szépen mennek,nem melegszik közben.


Kamerája is rendben van nagyon,szép képeket lehet készíteni vele, éjszakai képeket is elég jókat lehet lőni vele.

2017. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kamerarendszer hatásos, abban az esetben, ha a telefont atom biztosan képes vagy tartani, ellenkező esetben egy minimális mozgás is "szellemképessé" teheti magát a képet.

Az elkészített fényképem minősége nagyon jó, tényleg..hozza azt, amit elvárna tőle az ember.

A rendszer stabil, eddig nálam még nem fagyott ki (bár új telefonról beszélünk..nálam speciel 1hónapja van, idővel majd pedig elválik) de eddig teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, egy dolog azonban nagyon nagyon nagyon.. és még fokozhatnám, negatívum. (véleményem szerint)

az pedig a zenelejátszó maga.. sem fülessel sem füles nélkül nem adnék neki 10ből 10pontot, de még 5öt is csak jóindulattal.

2017. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!