Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bilentyűzetet szeretnék...

Zsombiiiii kérdése:

Bilentyűzetet szeretnék vásárolni csak nem tudom melyiket vegyem? . Ha valakinek van tapasztalata valamelyikről és leírod megköszöném.

Figyelt kérdés

1.: [link]

2.: [link]



2017. jan. 16. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha valaki tud ebben az árkategóriában jobbat küldje el.
2017. jan. 16. 21:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Cooler Master billentyuzetek:

-3 év GYÁRI csere gari.

-Csendes gomb lenyomás.

-Matt,csuszásmentes, minösegi gombok.

-Nagy, kényelmes mind jatekra mind akarmire.

Cougar billentyuzetek:

-2 ÉV gyári gari (Ha a Cougartol veszed)

-Türhetø gomb lenyomas hang.

-Nyáron rá izzad a kezed,ujjad.

-Csùszik, mivel a gombok kozel vannak egymashoz

-Kissebb, kozel vannakegymashoz a gombok.

-Jatekra inkabb a CM-et vennem.

2017. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Panda Péter ***** válasza:

a Cougar 200k-nak ollós mechanikájú gombjai vannak. ezt személyesen is próbáltam, nagyon kellemes használni, rövid úton járnak, viszonylag csendesek, kényelmes rajtuk gépelni. a háttérvilágítás elég jó rajta és magyar nyelvű a kiosztása. hátránya, hogy sok hibás példány volt belőle, amin ferdén állt egy-egy gomb, mázli kell hogy olyat kifogj, ami hibátlan. ha viszont kifogtál egy hibátlant akkor sztem jobb vétel mint a CM.


a masterkeys lite-nak mem-chanical kapcsolói vannak, ami elméletben azt jelenti hogy egy átmenet a membrános és a mechanikus között. a gyakorlatban ez inkább annyiban merül ki, hogy mindkét megoldás rossz tulajdonságaival rendelkezik, nehéz lenyomni és olyan "gumis" érzésű mint a membrán, de cserébe még hangos is mint a mecha. viszont a kupakjai cherry mx kompatibilisek, szóval ha később veszel egy nem magyar, de magyar kiosztású mechanikust, azon használhatod a kupakokat. valamint a masterkeys-hez kapsz egy egész vállalható egeret is, 3050 szenzorral és egész becsületes PCS-el.


ha csak biller kell, és hajlandó vagy kockáztatni akkor megpróbálkozhatsz a cougar-al, ha kifogsz egy hibátlant, jól jársz vele. ha egér is kéne, vagy inkább a biztosabb megoldást részesíted előnyben, akkor vedd a masterkeys-t.

2017. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Panda Péter ***** válasza:

#1: te használtad is a 200k-t? mert én igen, és tök más tapasztalataim voltak vele.


a billentyűk abszolút nem voltak túl közel egymáshoz, ami azt illeti, sokszor kellett "nyújtózkodni" az ujjaimmal egy-egy billentyűzet kombinációhoz. nem tudom ezt honnan vetted, lehet hogy a kép alapján látszik úgy, de a valóságban nem ez a helyzet. mivel a festék, amit a billentyűkön használnak, elég matt, magán a billentyűn sem csúszik az ujjad, ami mondjuk engem kicsit zavart is. szeretem ha az ujjamnak van egy kis mozgástere a billentyűn.

2017. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egerem és a billentyűzetem is Cougar márkájú, igazából nem 200k-m van,de nem is állítottam,hogy arra a szériára írtam, hanem össz-vissza a márkával való tapasztalatommal.
2017. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Panda Péter ***** válasza:

oké, de félrevezető amit írsz. ha már válaszolsz, akkor írd bele, hogy "az általam próbált cougar bill ilyen meg olyan", de ne általánosíts a gyártó összes termékére egy tapasztalás alapján.


a cougar QC amúgy elég hektikus, és ez sajna nem csak a 200k-ra igaz, más termékükről is hallottam már, hogy gondok voltak vele, de mint mondtam, a 200k egy elég jó darab, ha kifogsz egy hibátlant.

2017. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, elnézést.
2017. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!