Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy FX8350 mennyivel gyengébb...

Egy FX8350 mennyivel gyengébb egy I5 4460-nál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt játékra meg multitasking szempontjából ?
2017. jan. 19. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

No látod, ez itt a probléma. Bedobtál ide egy 33 ezres alaplapot, a processzor jelenleg 46 ezerről indul, plusz adjunk neki hűtésnek mondjuk egy Hyper TX3-at 7000 forintért. Ott vagyunk 85 ezer forintnál, csak hogy kapj egy lassabb gépet egy 3 generációval ezelőtti i5-ösnél.


Ennyi pénzből veszel egy i5-6400-at egy B150-es alaplappal, rendes SSD támogatással, M.2 foglalattal, natív USB3.0 támogatással, DDR4 támogatással, és egy halom egyéb technológiával, amit az utóbbi 4 évben fejlesztettek ki. És még marad egy kis zsebpénz például hűtőre, ha zavarna a gyári hangja.

2017. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11:

Nincs itt semmi probléma, csak félreértesz.


Én nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy most vegyen egy ilyen processzort (de ezt leírtam a belinkelt másik forumon is)... ...én arról beszéltem mire használható... ...sőt azt is mondtam, hogy az AM3+ foglalat kifutóban van, így érdemes várni a ZEN-re, ami talán nemsokára napvilágot lát...


Tehát egyetlen probléma csak az, hogy amit írok, azt úgy értelmezitek, ahogy ti akarjátok értelmezni... ...és nem úgy, ahogy az le van írva! :-)


A 33 000 Ft-os alaplap 4-5 évvel ezelőtt több volt... ...és egy jó vízhűtést sem kapsz 7000 Ft-ért...

2017. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!