Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új egeret vettem, és ez az...

Új egeret vettem, és ez az ikon folyamatosan mindenhol ott van. Hogy tüntetem el?

Figyelt kérdés

[link]


A fényképet mellékeltem.

Mindig az oldal alján van, és csak balra és jobbra tudom mozgatni. Ha jól állapítottam meg, a görgetési tartományt határozza meg, hogy hol görgethetek az oldaltól számítva balra és jobbra. De hogy tudom eltüntetni?



2017. jan. 19. 21:15
 1/5 Hominida ***** válasza:
A Vezérlőputban az Egér beállításait nézd végig gondosan, valahol biztosan átállítható.
2017. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi erre utaló beállítás
2017. jan. 19. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egérnek vannak driver telepítve, vagy szükséges, hogy legyen neki fent driver-e?
2017. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A4tech X7-X-710

De ugyanezt az egeret használtam régen, és nem volt ilyen.

2017. jan. 20. 10:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Kis update: Csak Chromeban fordul elő. De azon belül minden megnyitott oldalon. Chrome beállításokban nincs görgőre vonatkozó szabály. Azért is zavar mert youtube videóknál mindig az allján van, és ott feketeség van.
2017. jan. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!