Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egy jó gép lenne? (többi lent)

Ez egy jó gép lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szép napot.


Összeépítettem egy gépet és a véleményetekre vagyok kíváncsi vele kapcsolatban.Videókártyám már van szóval az már nem kell,egyébként egy RX 460 4GB.


Kérlek titeket jelezzétek,ha nem kompatibilisek az alkatrészek egymással ,vagy ez meg ez nem jó minőségű stb.


CPU:Intel Core i3-6100 BX80662I36100


Alaplap:Asrock H170M PRO4S


Ram:Corsair 8GB DDR4 2133MHz CMV8GX4M1A2133C15 memória


PSU:Zalman 500W ZM500-GSII


Gépházat csak azért írom ,hogy beférne-e


gépház:Bitfenix Neos BFC-NEO-100-WWWKP-RP


Gondolkodtam ,még az amd megfelelőjvel az fx-8300-al.

Melyik lenne a jobb?Jövőben lehet még bővíteni fogom(azért választottam DDR4es lapot)De 2-3 évig még használnám így ahogy van.És SSD nagyon fontos?Tudom ,hogy gyorsabb a vindóz stb. de megéri azt a majdnem 20ezer forintot?


60fps fullhdban tudnék játszani kompromisszumokkal ezzel a builddel?


Kérlek titeket ,hogyha valami nem jó (videókártyán kívül)akkor azt indokoljátok és ,hogy mi lenne a jobb helyette ne annyi ,hogy: "szar"


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. jan. 22. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:

hát öööö nem.. Miért kell h170-es lap? mi az amit kihasználnál és egy h110-es vagy egy b150-es nem tud? Inkább a tápra költeném amit azon nyerek mert ez elég gyatra.

egyébként nem nem lenne meg a 60fps fhd-ban ahhoz komolyabb vga kellene

2017. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!