Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ilyet venni? (többi lent)

Megéri ilyet venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ezt a gépet néztem ,hogy megveszem játékra kellene már van egy Gigabyte RX460 4GBom amit ebbe raknék:


[link]


Ebben az árban benne van a windows?

Szabad innen gépet rendelni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 24. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat rossz linket küldtem ,erre gondoltam:


[link]

2017. jan. 24. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal ebben nincs Windows, de én azért tájékozódnék náluk. A tápegység 4000-6000 forint körül jönne ki. DeepCool tápegységről nem hallottam még pozitív véleményeket, szerintem nem éri meg. Az legelső egy jó minőségű tápegység, utána jöhet minden más. Ezen nem érdemes lespórolni, mert ha tönkre teszi a gépet, az nem kellemes. Érdemes alkatrészenként összerakni, mert akkor tényleg az kerül bele, amit szeretnél. Csak egy példa, hogy milyen tápegységeket érdemes venni: [link]
2017. jan. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt a jótápok dolgot hanyagolni kéne, a tápegységek működése nem ilyen egyszerű, hogy van ajánlott és nem ajánlott.


realhardtechx.com-t kell nézni. Az imperium PC-kben pedig DeepCool Explorer van, aminek a védelme eléggé hiányos.

2017. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tápegységek besorolását többnyire a mérési eredmények, tesztek, az áramköri dizájn határozza meg, úgyhogy a besorolásuk abszolút releváns. De a kedvedért linkelek egy másik oldalt: [link]


Nyilván az átlag júzernek nem fogja pontosan tesztelni az adott tápegységet, úgyhogy kell viszonyítási alap.

2017. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!