Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videokártyám túlmelegedett....

A videokártyám túlmelegedett. Ilyenkor mi lehet a hibás? Pontos történet leírás.

Figyelt kérdés

A tegnapi éjjel otthagytam a számítógépet estére miközben egy játék futott rajta. A hűtés aktív volt.

Másnap reggel mikor felkeltem a hőmérsékletet jelző led vörösen világított. A videokártya 91°c-ra melegedett.Majd mikor a software-ben megnéztem hogy a hűtésnek mennie kéne az jelezte hogy igen, a hűtés ki és bekapcsolásával újra pörögtek a ventilátorok és optimális hőmérsékletre hűtötte a videokártyát. Milyen károsodással járhat ez? Milyen szintű károsodással? És megérné-e ezért beküldeni szervizbe?



#videokártya #túlmelegedés #ASUS Strix Gaming Radeon rx 470 8gb #software-es hiba
2017. jan. 28. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
91 fok lóf...sz egy videokártyának. Nem optimális, de nem is károsodik tőle. Azon lehet gondolkodni, hogy miért állt le a hűtés terhelés mellett, illetve hogy mi terhelte.
2017. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:
91 C°-tól nem lesz semmi baja a kártyának, ha egyszeri alkalom. Nálam játék alatt nyáron folyamat 80 fokos a kártya, de semmi baja.
2017. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!