Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért 70 fokos a gpu-m alapját...

Miért 70 fokos a gpu-m alapjátaton?

Figyelt kérdés

A cpu meg 40 fokos (i5-4670k, de nincs húzva), azért ez se szokot ennyi lenni.

De ami aggaszt az a gpu (gtx1070). Máskor 30 fok körül van. Még terhelés alatt se szokott 70 fok lenni. Pontosabban a Crysis 3 alatt volt ennyi.


2017. jan. 29. 13:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Semmi nincs megnyitva de 90% fölött dolgozik.
2017. jan. 29. 13:59
 2/10 MGéza ***** válasza:
Lehet vírust kaptál. Kerüld a kétes webhelyeket, ne tölts le cracket, mert könnyen miner vírust kaphatsz, ami használja a GPU-t.
2017. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem töltök le semmit kétes webhelyekről. Ha meg valamit kalózkodok csak a ncore-ról. De onnan is max filmeket. Tegnap még normálisan ment, ma meg ezt csinálja. Most lefuttatok egy ellenőrzést az eset smart securityval.
2017. jan. 29. 14:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Lefuttatam kétszer és nem talált semmit.
2017. jan. 29. 14:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Aztán lefuttattam egy teljes futtatást is és talált 3 kártevőt. 3x újra kellett inditani a gépet és most nem csinálja.
2017. jan. 29. 15:05
 6/10 MGéza ***** válasza:
Feladatkezelő, futó folyamatok. Ott nézd meg mi használja. Nem biztos hogy vírus, de magától nem pörögne ennyire.
2017. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy a realtek hd audio volt a felelős? Mert egy iső után újrakezdte, de amint kikapcsoltam a realtek hd audio-t abban a pillanatban 0-1%-ra esett és a cpu-t is 30%-ban használta.. Ami azért érdekes, mert nincs is realtek hd audio a gépemben. Egyáltalán mi ez? Az alaplapi hangkártyához van? Mert én creative soundblaster z hangkártyát használok.
2017. jan. 29. 15:22
 8/10 A kérdező kommentje:

Most, hogy utánanéztem ezt találtam:

[link]

2017. jan. 29. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, alaplapihoz van es abba feszkelte be magat egy banyaszvirus, ahogy a linkeden is olvashato, ez szinte teljesen biztos. Valogasd meg miket toltesz le, csak ugy magatol nem kerul ilyen a gepre, es elo virusirto vedelmet vagy futtatas elott scannelest ha nem hivatalos kiadoktol toltogetsz le.
2017. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor jöhetett le. Nem töltögettem igazából semmi olyat. És újrainditás után ez a realtek visszajön?
2017. jan. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!