Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felismeri a gépem a PenDrive-t...

Felismeri a gépem a PenDrive-t de nem jelenik meg a saját gépnél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több éve hogy nyertem egy 4 Gb-os túrórudi alakú PenDrive-ot, nagyon sokáig használtam is de a napokban mikor újra használtam volna azt tapasztaltam hogy nem látja a gépem. Lemezkezelőben mutatja hogy van egy cserélhető eszköz csatlakoztatva de se kapacitást se más adatot nem mutat. Mikor csatlakoztatom vagy eltávolítom akkor is a megszokott hangokat adja a gép tehát elvileg felismerte, de mégsem jelenik meg a saját gépnél. Led sajnos nincs benne szóval nem tudom hogy csinál e valamit közben, viszont ha huzamosabb ideig bedugva hagyom akkor melegszik. A borítása gumi, fém dobozban volt tárolva, ütés, kisülés nem érhette. A gépemen Win 7 van, próbáltam egy másik gépen XP alatt, mikor csatlakoztatom akkor rendesen feltelepíti a drivereket és kiírja hogy használatra kész, megjelenik a saját gépben is de mikor megnyitnám azt írja hogy helyezzek be egy lemezt. Mi lehet a probléma a PenDrive-ommal?

A segítséget előre is köszönöm!


2017. jan. 29. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lemezkezelőben ha látszik, formázd.
2017. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát a lemezkezelő mutatja, de kapacitásnak 0-át ír.

Hmmm... Volt ilyen problémám pár hónapja a 200 gigás HDD-mel... Átvittem haverhoz de nála a windows egyből elkezdte, hogy corrupt file meg egyéb ilyenek és az olyanokat fogta letörölte, a többit meg addig pakolgatta csak.

Azóta se bírtam rájönni mi történt vele, pedig csak annyi történt, hogy egyik gépházból a másikba költöztem.


Van rajta bármi fontosabb adat?

Formázni tudod-e esetleg?

2017. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A formázás lehetőséget Win = nem ajánlja fel, lemezkezelőben sem, csupán azt mutatja hogy valami csatlakoztatva van, adtam neki más betű jelzéseket is de semmi, a kapacitás oszlopban ahol mutatná milyen szektorok vannak rajta semmi nincs. XP alatt van formázás lehetőség de mikor rákattintok akkor azt írja helyezzek be egy lemezt. Fontos adat szerintem nincs rajta, rég használtam, két gép között használtam mikor valamit nyomtattam. Illesztőprogramot próbáltam frissíteni de azt írta naprakész. Próbáljam meg eltávolítani az illesztőprogramot és újra feltenni? Valahogy életre lehet kelteni vagy nyilvánítsam halottnak?
2017. jan. 29. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Esély egy másik gépen még, de szerintem esélyesebb az elhalálozás... :(
2017. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam még 2 másik gépen, ugyan az a helyzet :( Mitől romolhat el egy PenDrive? Statikus kisülés elvileg nem érhette, ütés sem. A használat hanyagolása tehette ezt?
2017. jan. 29. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!