Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 120 gigás merev lemezem van...

Székelygyuri kérdése:

120 gigás merev lemezem van és nagyon gyorsan be tellik . Miért?

Figyelt kérdés
A 120 giga meg van sztva 80-40 re , de azt se tudom , hogy miért.Csináltak belőle egy C meghajtót 80 gigára és egy D meghajtót 40 gigára. A C mindig be tellik , holott ha össze adom a külön , külön mappákban lévő dolgok terjedelmét , akkor még a 40 gigát se érné el. A megosztást szeretném megszüntetni és újból össze vonni a tár tartalmakat !

#tár #120gigás
2017. jan. 30. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod csinálni, hogy az egyik partíciót kiüríted ideiglenesen, akkor hozzá lehet csapni a másikhoz.
2017. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így nem tudod összevonni, csak formázás után. De ha külön van a D, arra is másolhatsz bármit. Vagy ami a legjobb, ha teszel bele másik nagy hdd-t.
2017. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 levis56 ***** válasza:
Kapcsold ki a rendszervédelmet és töröld a visszaállítási pontokat,kapcsold ki a hibernálást és remélhetően nem lesz ilyen problémád,hacsak minden szír szart nem telepítesz!
2017. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért jó, ha van C és D, mert ha újra kell rakni a rendszert, akkor a D-n lévő dolgaid sértetlenek maradnak.

Ha csak egy lenne, újrarakás előtt kezdhetnéd lementegetni a fontos adataidat...

És takaríts rendszeresen! És manuálisan! (vagy minimum valamelyik "túlhájpolt" takarító progival)

2017. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Win10 óta nem kell lementeni semmit az újrarakáshoz.
2017. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

A Kérdezőnek Win7-je van, de Te ezt -természetesen- nem tudhattad. Én kérek elnézést!

2017. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!