Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem véletlenszerűen...

A számítógépem véletlenszerűen újraindul milyen hardveres okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Tegnap kicseréltem a merevlemezt és új rendszert is kapott de nem segített. A régi vinyóra gondoltam, hogy az lehet a ludas mert elég öreg volt már de nem. Megáll a kép, felpörög valami a házban és leáll majd egyből újra is indul. Mire tippeltek mi lehet még a hibás esetleg a táp?

2017. febr. 1. 22:39
 1/4 Derwer ***** válasza:

Bármi. Csere alkatrészekkel kell tesztelni.

A táp esélyes amúgy...

2017. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

táp, videokártya, processzor, alaplap, bármelyik lehet.

Nálam pl videokártyával játszott hasonló dolgokat el, de a másik nagy esélyes induló a tápegység.

2017. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De lehet a kabel csatlakozo is :D nekem egyszer az volt, kesz pokol volt mire rajottem. Ha pl felkapcsoltam a villanyt az egyik szobaban, bekapcsolt, majd ha lekapcsoltam a villanyt, kikapcsolt, vagy nem, ahogy a kedve tartotta. Igy pl volt, hogy mar azt hittem minden ok es elkezdtem dolgozni rajta, haverom bejott es felvagta a villanyt mondvan de sotet van a szobaban es puff ennyi volt elszallt az egesz aznapi munkam (egy resze ;) ) szoval azt is nezd meg :)
2017. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most azt vettem észre, hogy mikor mondjuk csak a böngésző megy akkor (általában) nincs gond viszont mikor indítok mellé egy komolyabb programot akkor pár percen belül újraindul... Lehetséges, hogy a tápnak sok, vagy a proci nem bírja? Csak így viszonyításképp gtx 950 és egy elég régi Dual core proci (tervben van a csere)550-es táp.
2017. febr. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!