Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linux Mint 18.1-re mikor...

Linux Mint 18.1-re mikor jelenik meg használható AMD driver?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem minden Linuxos tudni szeretné. Szerintem leginkább soha. Az AMD nem igazán töri magát. Ha Linuxozni akarsz, jobb, ha nVidia-t veszel.
2017. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

Az Ubuntu driver működik.


[link]

2017. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem diszro kérdése, hanem kernel kérdése. Az amd nagy ívben leszarja a linuxot.


A nvidia összeszedte magát, amióta egyszer Linus Torvalds nyilvánosan elküldte őket a p.csába, és egész jó linux drivereik vannak.

2017. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg hamarosan. Teljesen áttértek végre az amdgpu-pro driverek fejlesztésére ami stabilabb is meg jobb mint a szerencsétlen gflrx volt.Hátránya viszont az hogy csak az új GCN architektúrás gpu-kat támogatja a többiről meg csupán a nyílt mesa driver gondoskodik ami egész jó már amúgy. Úgy tudom az Ubi 16.04 LTS-hez már kész a 16.60-as driver ami a kernelnek megfelelően kompatibilis a Mint-el.


[link]

2017. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!