Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hy Van egy laptop procim ami...

Bizniszmen kérdése:

Hy Van egy laptop procim ami állítólag jó néhány asztali lapba. Tudtok erről valamit? Van értelme keresgélni neten hozzá való lapot vagy adjam el Légyszi a negatív hullámokkal kíméljetek, hogy hogy kérdezhetek ekkora baromságokat meg ilyenek.

Figyelt kérdés

#II370m
2017. febr. 4. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hi. A negatív hullámos mondatod helyett, igazán leírhattad volna a konkrétumokat, hogy mi is tudjuk, milyen prociról beszélünk.
2017. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
I3 370m a proci neve és hogy működik e valamilyen asztali lappal.ez lenne a kérdésem.
2017. febr. 4. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy G1-es mobil proci, ez nem fog semelyik asztali lapban működni. Ha nincs rá szükséged, mehet a Hardverapróra.
2017. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mondjuk egy nem g1 es müködne?

Olcso volt azér vettem igazábol. Utána héten lett volna hozzá lap de csak volna

2017. febr. 4. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, egy nem G1-es működne.


A mobil procik, jelen esetben a Tied is, jellemzően csak laptopokban működnek. Nem tudom, hogy kitől vetted, de nem volt szép húzás a részéről...


Asztali gép: LGA 775/1366/2011/1151/1150/1155/1156 Intel

FM1/FM2/FM2+/AM3+ AMD

/a teljesség igénye nélkül/


Amilyen a lapod, olyan procit kell választani hozzá(pl 775-ös lap--->775-ös proci). Ha használtan választasz, akkor érdemes megnézni, hogy mind a kettő, az alaplap és a proci is elfogadható árban legyen. A proceszorok teljesítményét gyorsan ellenőrizheted a passmark oldalán.


pl: [link]

2017. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oksa, hibáibol tanul az ember. Ismerös ember felajánlotta facen, már vettünk egymástol számitogép cuccokat eddig jol jártam. De most nem, csak igérgetett hogy melyik nap aztán letiltott. Nem került sokba de most szaros párezer forintér kiszúrni olyannal akit ismer? Hol élünk.

Külön az asztali gépekhez értek de erre nem számitottam, hogy ilyet sóznak rám.

2017. febr. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!