Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a konfigró...

Icalex kérdése:

Mit gondoltok erről a konfigról? Leginkább játékra, de képszerkesztéshez (photoshop) és videóvágáshoz (sony vegas) is használnám.

Figyelt kérdés

Processzor: i7 7700K

Alaplap: Asus Z270F

RAM: Corsair Vengeance 3000MHz 16gb LED

Videókártya: Asus STRIX 1080 8GB

HDD: Western Digital 1TB Black 7200rpm (játékok

HDD2: Western Digital 3TB Green 5400rpm (egyéb dolgok)

SSD: Samsung 850 EVO 250GB

Processzorhűtés: Corsair H110i vagy Corsair H115i

Ház: Corsair 780T

Táp: Corsair rm650x



2017. febr. 5. 00:57
 1/5 A kérdező kommentje:
A monitor pedig egy Asus MG278Q
2017. febr. 5. 00:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Green helyett Blue, Red vagy Purple legyen, azon kívül szerintem jó, bár alaplapból hátha egy olcsóbb is elég lenne.
2017. febr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó gép, gratulálok hozzá.


#2-es. Olcsóbb alaplapot egy ilyen proci mellé? Szerintem nem azért vesz valaki K-s tuning procit, hogy pont egy gagyibb alaplap visszafogja a teljesítményt és a tuning lehetőségeket.

2017. febr. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is: ilyen "egybe" vízhűtés szinte sosem a legjobb választás, ugyanannyi ventillátorod lesz rajta, mint egy léghűtőn de a pumpa szükségszerűen eggyel több mozgó alkatrész, több zaj.


Ahányszor ezt látom nekem az jut eszembe hogy jó húsz éve mennyi rengeteg pénzt tapsoltam el PC-re, volt nekem NexGen 686 alaplapom, Ark Logic videókártyám, hajaj. Talán érdemes lenne meggondolni, hogy milyen ár-érték arányban vannak a dolgok. Például, ha nem 4K felbontásban akarsz játszani, akkor az 1080 nagyon nem éri meg. A 7600K és a 7700K között elenyésző a teljesítménykülönbség [link] árban kevésbé. És így tovább... tudom, ünneprontó vagyok, de talán érdemes egy negyvenen felüli vén f sz nyavajgását is meghallgatni.

2017. febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 2# válaszolónak, egy Z170-A magasabb minőséget képvisel sokkal olcsóbban, csak frissíteni kell és kevesebb rajta a karácsonyfadísz.
2017. febr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!