Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy MSI RX 480 GAMING 8G-nék...

Egy MSI RX 480 GAMING 8G-nék normális, hogy játék közben 1800-al pörögnek a ventik. (sűvítenek majdnem)?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2017. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen házban van? (van extra venti beépítve?)
2017. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Inkább sűrítsen kicsit, mint hogy megfőjön a kártya.

Amúgy ennek a típusnak van az egyik legjobb hűtése a többi RX480 között.

2017. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
cooler master elite knight 350 házban van és elöl és fent hátul van ventim.A baj az talán sztem ,hogy nagy a kártya és szinte kitölti a teret.Lehet nem engedi áramolni a levegőt és nagyobb ház kellene?
2017. febr. 6. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első (12cm?) ventit szereld át alulra, a táp elé (alulról szívjon az is) és probléma megoldva.


Majd írd meg, mennyit csökkentek a hőfokok és/vagy fordulatszám.

2017. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen van és biztos nem normális főleg hogy 60 fok felett indul be egyáltalán a hűtés

hány fok szokott lenni?

egy átlagosan hűtőt szellős házban a 70 et sem kéne elérnie

2017. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
BADABUM egyenlőre úgy tűnik sikerült.Betettem +1 egy ventit alulra és most nem nagyon megy 1200 fölé.(egyenlőre 20 perc után)De ez már jónak tűnik.Köszi.
2017. febr. 6. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!