Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek a hardverek kompatibilise...

Ezek a hardverek kompatibilisek egymással?

Figyelt kérdés

Most van egy AMD Phenom ii x4 955 3,20Ghz processzorom, egy GTX950 videókártyám.. Adott nekem a lehetőség, hogy nagyon olcsón vegyek mégegy GTX 950-et és gondoltam SLI-be kötöm.. nézegettem SLI-s alaplapokat, és ezt találtam: GIGABYTE GA-990X-Gaming SLI Alaplap..

Az én processzorom AM3-as, az alaplap viszont AM3+, olvastam valahol, hogy bele lehet tenni, és jól fog működni.. Ez igaz, jól együtt tudnának működni? Ez egy ideiglenes megoldás lenne, 1-2 éven belül vennék új processzort, konkréten erre gondoltam, hogy majd váltok 1-2 év után: AMD X8 FX-9590 4.7GHz AM3+ Processzor



2017. febr. 6. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

jó bele de gyenge lesz szerintem az SLI hez a váltást meg el is felejtheted mert ez a lap nem elég az fx 9590 hez ami ráadásul egy kazán,gyenge,és még az áramot is zabálja cserébe amiért szar

ha már minden képpen fx akkor 6300 vagy 8300 de egyik sem éri már meg

2017. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lap teljesen rendben van, még a kövi cpu-dat is bele tudnád tenni! Bár lehet jobban jönnél ki ha eladnád a mostani konfigod, és vennél 1 újabbat ha már költekezel!
2017. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!