Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért használ ilyen sok RAM-ot...

Mért használ ilyen sok RAM-ot a gépem?

Figyelt kérdés

Egy pár hete észre vettem, hogy a gépem nagyon sok RAM-ot használ még akkor is ha csak egy böngésző (Chrome) fut és semmi más. A feladatkezelőbe 59%-on van a memória használat ilyenkor. És micro akadásokat érzékelek használat közbe.

8 GB RAM van a gépbe

Valamint WIN10



2017. febr. 8. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jelenleg 27% csak ez nem tömörít így könnyen feltud ugrani itt egy érdekes link:

[link]

2017. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
windows 10 rengeteg memóriát megzabál ez direkt ilyen rendszer aztán mondják hogy milyen gyors jah ha van 16/32 giga ramod akkor piszok gyors de akkor ennyiből már bármeik rendszer és negyed ennyi memóriát zabálnak !!!!!
2017. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Viszont én azért furcsállom ezt, mert eddig, olyan szépen pörgött a gép és nem telepítettem semmit! De, azért mindjárt szét nézek még kicsit, köszi a tippeket!
2017. febr. 8. 16:58
 14/18 anonim ***** válasza:

Nálam 28%-on van, 2 tabbal, és 2.2GB RAM-ot eszik.


1-1 weboldal 100MB-ot zabál a chrome-ban, az AdBlock Plus pluginom meg 180-at...


Win10 eddig a legjobb.

2017. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelent semmit. :)

Lehet meglepődnél ha megsúgnám hány éves vagyok.

2017. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kezd átmenni elég offtopikba a dolog ám emberek!

Alapból NEM ehet annyit 1 rendszer sem, nekem asztalin win7 wan kb 1 éves rendszerrel, bekapcsolom 1,5-20gb ramot eszik, most megvan nyitva 5 kisebb program,: steam, skype, daemon tools stb... + 10db chrome oldal és a feladat kezelő 2,55gb ramot ír jelenleg foglaltnak a 8-ból! Laptopon win10 4gb rammal, és bekapcsoláskor szintén ilyen kisebb háttérben futó progikkal eszik 1,8-2,2gb ramot!

A ryzen pedig nem csak win10-el fog működni, hanem egészen win7-ig vissza menőleg!


Kérdező: Nézd meg mi foglal le annyi ramot.

2017. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 15/17

respect +1

van akik csak annyira képesek hogy mindenre azt mondják hogy jó ami új .. de az új nem mindig tökéletes de ez nem érdekli őket mert nem is értenek hozzá ,tudják hogy dx 12 támogatot a w10 és akkor már király is .

De arról semmit nem tudnak hogy a rendszer szép lassan egyre több rendszer memóriát kezd felemészteni és mind ezt saját magától öntudatosan csinálja a drága w10! amúgy az ubuntu 16.10 is egy nagy sz**r ha valaki nem probálta volna ne is akarja !! semmit nem ér !!

2017. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Újra itt, és szerencsére sikerült megszüntetni a problémát! :) Valami program okozta ezt a háttérben, most végre minden vissza állt a régi kerékvágásba. Köszönöm, hogy foglalkoztatok a kérdéssel!
2017. febr. 12. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!