Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 16 gb-ból 1.29 gb? Részletek...

16 gb-ból 1.29 gb? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egy pendrivera felraktam a Pixelt (egy nagyon kis erőforrásigényes op. rendszer), és mivel telepíthetetlen (még), így erről bootolván erről fut a rendszer, bent kell hagyni, hogy menjen (remélem érthető, bocs a fogalmazásért). 2-3 perc után kifagyott, "színescsíkos" lett a képernyő. Kihúztam a pendriveot, és letettem. Rá egy napra, mikor a Windows-os gépen használni szerettem volna, kiírta, hogy le kell formázni használat előtt. Lefortmáztam, mert a Pixelen kívül semmi nem volt rajta. Viszont ezután a 16 gb-os pendriveból 1.29 gb-os lett, ennyit is jelzett ki teljes tárhelyének. (Érdekes, hogy pont ennyit terhelt maga a Pixel is). Vissza tudom valahogy "hozni" az eredeti, 16 gigabájtot?

2017. febr. 9. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Töröld az 1.29-es partíciót eszközkezelőből és hozz létre egy 16GB-osat.

Eszközkezelő - sajátgép, kezelés, lemezkezelés...

2017. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. febr. 11. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!