Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicsi laptop iskolába, infos...

Kicsi laptop iskolába, infos dolgokra?

Figyelt kérdés

Info szakra járok középiskolába.

Itthon van egy gép, viszont jó lenne ha lenne egy könnyen hordozható laptopom amit internetezésre, chatelésre, programozásra tudnék használni.

Ha használtat nézek, azoknak jó a teljesítményük, viszont 14+ colosak a kijelzőik és elég vastagok is, és ezt naponta hurcolni nem kellemes dolog.

Ha pl egy új kiano slimnote-ot vagy navon stark nx-et nézek, azok méretre nagyonis jók lennének, viszont ami nagyon visszatart az, hogy összesen 32gb-os ssd van bennük.

Szerintetek mit lenne érdemes venni? Mert tényleg egy minél könnyebb, hordozhatóbb kis gép kéne. Essetleg van olyan cég ami ilyen laptopokkal is fogalalkozik, amik használtak, de jó minőségűek?


2017. febr. 10. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
MacBook Air ;)
2017. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy max 50-60 zer Ft-ot szánnék rá.
2017. febr. 10. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
70 ezer Ft körül vehetsz 12-es könnyű, energiatakarékos gépet úgy, hogy még Win10-et is kapsz hozzá. Gyenge, de az említett feladatokra megfelelő. A 32 gigás eMMC (nem SSD) ne tántorítson el. Sem a chateléshez, sem a programozáshoz nincs szükség nagy helyre.
2017. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És 2gb ram elég lehet?
2017. febr. 10. 20:32
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt azért is kérdezem, mivel a vernee thor telefonomban van 3gb, és ez ugye egy telefon... jó tudom android szóval számítógép
2017. febr. 10. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
2 gb rammal szenvedni fogsz, nem kicsit
2017. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne 4 GB. Abban a gépben, amit említettem, annyi van. Acer ES1-131 a pontos típus.
2017. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy használt üzleti laptop ennyiért a befutó.

Igaz hogy az nagy meg nehéz de mindenre használható és ebben az árban bőven kapsz jót.

Valamit valamiért.

2017. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Panda Péter ***** válasza:
14 colosba HP Elitebook 8460p/8470p vagy 12,5 colosba HP Elitebook 2560p/2570p. megbízható, strapabíró gépek. lehet, hogy vastagok, de cserébe olyanok mint egy tank. 60 körül mennek használtan. ha egy árban vannak akkor a 70-es végű változatokat érdemes választani a modernebb hardver miatt. a 14 colos gépeket megkaphatod 1600x900 felbontású kijelzővel, ha a nagyobb méretű mellett döntesz, érdemes olyat vadászni.
2017. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nekem van egy acer es1 131 amit csak irodai munkára használgatok illetve filmezgetésre.

Arra tökéletes, bár én beletettem 4gb ramot a 2 helyett.

Vékony, kicsi, egérpad hatalmas, gyors, billenytűzet kiosztása nekem megfelelő. (Bár én nekem angol kellett, azt is használok.)

Mi kell még?

2017. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!