Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az, hogy csak az...

Mitől lehet az, hogy csak az integrált videokártyát látja a gép?

Figyelt kérdés
Tv-t szerettem volna rákötni a gépemre, integrált videókártyáról, a monitorom pedig ment volna tovább rendesen, de elállítottam valamit a képernyő kiválasztásnál, és semmi kép nem jött be utána, csak a BIOS, most a BIOS-ban állítóttam el valamit úgy, hogy csak az alaplapi VGA-ról működik a monitor, hardvernél látszik a PCI-E csatlakozóban lévő videokártya, de amikor képernyőt tudnák választani, csak az alapértelmezett látszik.
2017. febr. 12. 02:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Integrált videókártya csak akkor jó, ha a bios-ban IGD-re állítóm , de vissza állítva a vga-ra bios bejön, de a windows töltéskor már nem jön be
2017. febr. 12. 03:03
 2/4 A kérdező kommentje:
PEG-ben, és kikapcsolt multi monitorral csökkentet módban simán bejön VGA-rül is a kép
2017. febr. 12. 03:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Az IGP és a dVGA nem működik egyszerre. Ha utóbbit használsz, azon biztos van egynél több kimenet, kösd azokra a monitort és a tv-t is. (utóbbit HDMI-re érdemes a hang miatt)
2017. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent elállítottál, csinálj egy bios resetet.
2017. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!