Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okosórával megoldható-e...

Okosórával megoldható-e offline térképes navigáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, ebben a dologban, mert okosórát még soha nem használtam, de gondoltam, ez praktikus lenne számomra, motorozás vagy akár autóvezetés közben. Meg lehet-e oldani ezt egy okosórával, ha igen, hogyan, melyik típust tanácsoljátok egy Z5 prémium okostelefon mellé? A válaszokat, és segítséget előre is köszönöm!

2017. febr. 12. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora kijelzője van? Mert nekem a 3.5 "-os gps is kicsi volt , alig láttam.
2017. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából, még nincs okosórám, de gondoltam rá, hogy a térképes navigáció miatt vennék. De mert nem tudom mi merre, hány méter ezen a fronton, gondoltam előbb inkább kérdezek, ne kövessek el balgaságot.
2017. febr. 12. 09:51
 3/3 anonim válasza:
A Samsung gear s, s2, s3 ezt tudja amit te szeretnél. Sőt motorosoknak is van rá navigáció. Viszont Samsung telo kell hozzá s5töl felfelé
2017. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!