Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a play áruház?

Rol1203 kérdése:

Miért csinálja ezt a play áruház?

Figyelt kérdés

Minden telefonomnál és tabletemnél ez van. Egy rohadt idegesítő dolog van amit képtelen vagyok megoldani:


Vegyünk most pl egy telefont. Megveszem, eltelik kb egy év és egyszerűen magától elfogy a tárhely!!! Semmit nem tudok már letölteni a play áruházból mert állandóan azt írja mindenre hogy kevés a tárhelyem és töröljek valamit holott szinte már mindent letöröltem és 3x ennyi app is ráfért mikor még új volt. Ez mitől lehet????? Hogy lehet ezt megoldani??


Nem értek hozzá, köszi a válaszokat.



2017. febr. 12. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Így híznak a programok, sajnos nem tehetsz ellene semmit. Vagy nem frissíted őket, vagy mindig új készüléket veszel. Fogyasztói társadalom van.
2017. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy soha nem frissítek egyet sem pont ezért. Van olyan erőszakos app ami magátol frissíti magát de egyébként volt hogy végigmentem majdnem az összes programon hogy "frissítések eltávolítása" és ez sem segített :S
2017. febr. 12. 11:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként az is elég furcsa hogy 622Mb om van a belsőtárhelyemen és egy 20Mb os appra azt ìrja hogy nincs elég helyem, nem beszélve a 8Gb os sd kártyámról aminek több mint a fele szabad még :/


Nagyon megköszönném ha valaki el tudná ezt magyarázni nekem és tudna segíteni

2017. febr. 12. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

megtelik szeméttel, cache -el a /data

HardReset segít rajta, az törli az ott tárolt adatokat.

De előtte mindent ments le memória kártyára!

2017. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!