Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megéri az alaplapc...

Szerintetek megéri az alaplapcsere?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy Péntek óta minden 30-40 perc után lefagy a PC-m, ezért valami hibára gyanakodtam.

A processzorra is, a tápra is, meg az alaplapra is gondoltam.


Régi alaplap: ASUS P4V8X-X

Új alaplap: ASUS P4V8X-MX


PC-m adatai:


2.4 GhZ Intel Celeron D308 processzor

1.5 GB RAM (Memória)

150 GB Merevlemez, ebből 132 GB szabad

LG GSA-4163B típusú DVD író

64 MB ATI Radeon 7000 típusú videokártya.


Volt már olyan eset is, hogy bootolás közben fagyott ki a PC.

Én keresem a hibát, ha szerintetek az alaplap a hibás, akkor jelezzétek.



2017. febr. 12. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

annyira régi már hogy bármi okozhatja a hibát

ennél a gépnél kb 10e forintért is 10x jobbat kapsz ma már :) vegyél egyet hardveraprón

2017. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sok hibalehetőség lehet. Az is lehet hogy valami vírust szedték össze, de szerintem az a 1,5 gb ram nagyon kevés, már akkor megtelik amikor bekapcsolod a gépet... De ha már ramot vennék alaplapot is kéne, hiszen 2gb bír az alaplapot. De először próbáld meg újratelepíteni,hátha jó lesz.
2017. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést kedves utolsó, hogy nem láttad "Volt már olyan eset is, hogy bootolás közben fagyott ki a PC"


Egyébként most "Megfigyelő mód"-ban üzemelem a gépemet, vagyis eltávolítottam a burkolatot.

2017. febr. 12. 16:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül rájöttem, amíg három CD meghajtó volt egymás alatt, addig még a boot-nál is mindíg kifagyott. De már csak kettő van benne, és így nem fagy ki egyáltalán. Megfigyelő mod vége.
2017. febr. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!