Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény az alábbi konfiguráci...

Vélemény az alábbi konfigurációról?

Figyelt kérdés

Zalman Z3 - 10.721 Ft (olcsóbbat és jobbat nem igazán találtam még mATX-ben sem)

EVGA 500W 80B 100-B1-0500-KR - 17.369 Ft (kissé túlméretezett, de olcsó)

MSI B250M MORTAR- 28.661 Ft

i5-7500 - 65.299 Ft (szerintem ár-értékben legideálisabb)

Kingston 8Gb DDR4 2400Mhz HyperX Fury - 20.446 Ft

WD10EZEX - 15.442 Ft


Egyelőre ennyi. Későbbiekben egy videokártya és talán egy SSD mellé.

Véleményetek erről a konfigurációról? Ez így összesen 157.938 Ft a PCX árai szerint és erre jön a szállítás. Többet nem tudok érte kiadni. (több helyről nem igazán szeretnék vásárolni szállítás miatt még használtan se)


Előre is köszönöm!



2017. febr. 12. 15:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Végül erre jutottam:

BitFenix Nova ház

Corsair 450W CX450M táp


A többit változatlanul hagytam.

Ház ennyi pénzért úgy sem lesz jobb. A táp terén pedig úgy tudom a CX széria egész jó, 450W pedig bőven elég (kevesebbet pedig nem igazán szerettem volna).

Az i5-höz ragaszkodom, később belekerülhet egy akár komolyabb kártya is és egyszerűbb belevenni, mint CPU-t eladni+venni újat. A RAM pedig bármikor bővíthető.


Videokártya majd néhány hónap múlva lesz, addig felesleges gondolkozni. Az árak is változnak + jönnek ki újak. Addig pedig az iGPU kiszolgál.

Max még kompromisszumokkal, de az alaplapból lehetett volna egy minimálisat lefaragni, ahogy írtátok is.

2017. febr. 12. 22:03
 12/12 anonim ***** válasza:
De a dualchannel ramokra az ipgu miatt van szükség. Gyakorlatilag feleződni fog így az ereje, ha nem használsz két sticket.
2017. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!