Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés
pátkai bálint nevű felhasználó kérdése:

Windows 10 újra rakása új processzorral? Hogyan?

vettem egy új cpu-t a gépbe amin már most is win 10 fut, de ha kicserélem akkor a windows nem engedi elindítani a gépet, de továbbra is windows 10 et akarok használni, és nem tudom hogy esetleg valami programmal ki tudom kérni a termékkulcsot vagy hogy lehet ezt megoldani?

02-14 20:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Mi az,hogy nem engedi elindítani a gépet? Mit ír ki?

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 02-14 20:18 Privát üzenet
Kicserélés esetén nem a Windows 10, hanem a BIOS (POST) foglalkozik a hardverrel. Win 10 esetében (ha nem eredeti) és elindul elég a ksmpico vagy microsoft toolkit-tel aktiválni. Hardver változásokat a windows csak kernel szinten alkalmaz.

A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 02-14 20:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az hogy lehet hogy AMD sempron (1x2.8ghz) procival ugyan olyan gyors a gépem, ugyan úgy futnak a játékok mint AMD athlon (3x3.4ghz) processzorral?
Milyen processzorral szerelt gépet vegyek?
Windows 8.1 telepítése Celeron D 335 processzorral?
Pentium 4-es processzorral 2Gb rammal fut a számítógépemen a Windows 7. Megfelelt a minimum gépigénynek, de a rendszer mindig kékhalált kap. Hiába távolítom el a felesleges..
Ezzel a processzorral lehet telepíteni a Windows 8.1?
Egy i7-4702MQ processzorral szerelt laptopba, amiben 8GB RAM van és egy 1TB + 8GB SSHD hybrid merevlemez, érdemes SSD-t venni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu