Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eltűntek fájlok az SD-kártyáró...

Eltűntek fájlok az SD-kártyáról, mit tehetek?

Figyelt kérdés

-Több ezer fénykép, sok-sok zene és egyebek tűntek el egy kártyáról.

-Egy ideig láthatóak voltak, ugyanakkor lejátszhatatlanok a fájlok. És jelezte, hogy kb. 6Gb foglalt a 8Gb-ből.

-Aztán újracsatlakoztattam a kártyát ezek után már nem talált semmit, és csak azt a kb. 300 Mb-t érzékelte.

-Másik telefonnal és memória olvasóval is ugyanaz volt a helyzet számítógépen is ugyanazt mutatta, szóval a fájlok valóban eltűntek.

-Nem lettek manuálisan törölve, se direkt, se véletlen, úgy hogy arról tudnék.

-Új fájlok nem lettek rá téve, a telefontól is ellett távolítva. Számítógépen is ugyanúgy kb. 300 Mb foglalt tárhelyet mutat. Rejtett fájlok be vannak kapcsolva, csak pár mappa van benne pár fájlal, mintha formázva lett volna. Recovery programmal nem néztem még.

-Valami ötlete van valakinek?


2017. febr. 19. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg recovery programmal, ennél többet nem tehetsz.
2017. febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lesz. Melyiket ajánlanád?
2017. febr. 19. 01:12
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Nekem a Recuva vált be. Ingyenes és jól átlátható. De biztos van ennél profibb is.
2017. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Talált régebben törölt fájlokat, azonban abból a hiányzó több ezerből egyet sem, ami nagyon érdekes.
2017. febr. 19. 18:01
 5/5 T/Z ***** válasza:

Active File Recovery-t keress, az az egyik legjobb ilyenre.


Illetve hát van még pár n+1-edik fájl-visszaállító, próbálgasd őket végig, csak összejön.

2017. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!