Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Böngészés közben miért pörög...

Böngészés közben miért pörög fel a Videokártya? Többi lent.

Figyelt kérdés
Másfél hónapja van meg az új gép,egy MSI RX470 4G Gaming Videokártyáról lenne szó. Felraktam hozzá az MSI Gaming Appot,és böngészés közben (játékok alatt még nem volt rá példa) felpörögnek a ventilátorok,miután a Gaming appban kikapcsolom őket utána már nem reagál a visszakapcsolásra(twin frozr on/off) ez a jelenség eddig 4x fordult elő.Egy újraindítástól minden helyreáll. Hallottam még olyat is hogy ez az MSI Gaming app nem teljesen úgy működik ahogy kellene.Még annyit hogy a kártya nem melegszik ha valaki erre gondolna,először nekem is ez volt a gyanúm de a hőmérséklettel nincs gond. Én még nem jöttem rá mi lehet ez,tudnátok segíteni válaszotokat előre is köszönöm.

2017. febr. 19. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem muszáj, nem szabad ilyen OEM szoftvereket felrakni. Pont az efféle bugok miatt. Meg szeretnek ezeke adatokat is gyűjtögetni, sokszor éppen ezért léteznek. A sima, AMD brandinges Radeon Settings bőven elég.
2017. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
Ha ez Youtube vagy egyéb oldalon való videónézés közben történik, akkor az a hardveres gyorsítás miatt van.
2017. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Új fejlemény,megint csinálta,viszont most monitor feketébe burkolózott és le kellett állítanom a gépet :o Tehát próbáljam meg akkor az MSI gaming app nélkül használni?


Azért a válaszért ment a zöld pacsi :)

2017. febr. 19. 13:46
 4/7 MGéza ***** válasza:
Akkor ott valami baj van. Ez lehet tápellátás vagy melegedés is. Csak úgy nem szokott lekacsolgatni egy kártya magától minden ok nélkül.
2017. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Frissítettem a drivert,újrainduláskor minecraftozott a képernyő,utána a windows újraindult és most már minden jó,kivéve hogy nincs hang,megőrülök xdd
2017. febr. 19. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen tápegységet használsz? a kártya kap plusz energia forrást?
2017. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aerocool 600W Xpredator80+ Bronze és rá van kötve a 8pines.
2017. febr. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!