Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet érdemes venni...

Milyen gépet érdemes venni 100. 000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

A jelenlegi laptopom kezd szétesni, és minél előbb kéne szereznem egy új gépet, de kénytelen vagyok 100-120 ezerből gazdálkodni.


Leginkább játszanék rajta és videót vágnék, tehát fontos, hogy HD videókat lehessen rajta vágni.


Először is, laptopot érdemes venni, vagy pc-t? Nem szoktam hordozni a gépet, csak itthon használom, ezért sokan a pc-t ajánlják, hogy rakassak össze valakivel egyet, csak nemtom 100 000-ből meg lehet-e venni a megfelelő alkatrészeket hozzá?


Laptop számomra praktikusabb, hogy minden egyben van, és ezt ajánlották, de nem tudom eldönteni, mennyire lenne jó vétel egy ilyen:


[link]


Bármilyen tanácsnak örülnék, sajnos ennél több pénzt nem szánhatok rá.



2017. febr. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
PC használt alkatrészekből.
2017. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 +1


120 ezerből használt i7 konfig is kijön.

2017. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát srácok, nem találtam használt i7 konfigot ebben az árkategóriában :/
2017. febr. 21. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen konfigra gondoltam, darabokban venni és otthon összeépíteni. mondjuk az i7 konfig csak nagy szerencsével jönne ki.
2017. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ki is jönne egy i7-es konfig, akkor 1. generációs, maximum 2. genes. Jónak jó proci, de szerintemnem érdemes építkezni olyan régi alaplapra meg procira.


Szerintem egy használt i3-4170 + új rx460 + új corsair cx430 + 8gb ddr3 rammal táppal sok féle játékot eltudsz futtatni 1080p-be.


Vagy mehetne akár skylake konfig is az új pentium procival, csak ott lehet túlmegy a kereten a drágább alaplap és ram miatt.

2017. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!