Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szamitogep belso vilagitas...

Szamitogep belso vilagitas leddel?

Figyelt kérdés

Elore elnezest a tudatlansagomert de nem ertek a dologhoz.

Vettem egy szines led szalagot es hozza kabelt amit raforrasztok(pontosabban nem en), ezt eddig ertem, de hogy kotom ossze a tappal? Nem kell hozza valami csatlakozo, atalakito vagy akarmi? Nem tudom elkepzelni hogy a tapot forrasztgassam:)

Valaki elmagyarazna nekem hogy mukodik ez?koszonom a segitseget!



2017. febr. 21. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A tápot biztos, hogy nem kell forrasztgatni. :)

A led szalagból kilógó kábelre szépen egy 4 pines csatlakozót forrasztasz, majd azt az alaplapra csatlakoztatod.

Hasonlóan, mint az alábbi videóban.

[link]

2017. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, nagyon köszönöm, már csak annyi lenne a kérdésem hogy az mindegy hogy milyen csatlakozót veszek? 4vagy8 pines, meg ilyesmik? vagy alaplaptól függ? meg látom van csatlakozóból is többféle végű, hogy a tudatlan elvesszen a rengetegben :D
2017. febr. 21. 15:42
 3/3 SimkoL ***** válasza:
Ne beszélj már hülyeséget, az alaplapra még véletlenül se !!!! Meg kell nézni, hogy a tápnak milyen szabad csatlakozója van akkor olyan típusú kell, ha nincs szabad akkor egy Y kábellel valahonnan pl. HDD leosztani.
2017. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!