Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot, notebookot...

Milyen laptopot, notebookot ajánlanátok munkára Windows operációs rendszerrel a jelenleg piacon lévő kínálatból, ami ár-érték arányban megéri, és nem arany árban kínálják?

Figyelt kérdés

Próbáltam nézelődni, de vegyesek az infók.

A Windows lényeges lenne, jó volna, ha mondjuk egy feltöltéssel kibírna egyhuzamban 4 órát, az sem baj, ha könnyen lehet szervizelni, ha esetleg úgy adódik, de alapvetően vigyázok a dolgaimra, csak ne az legyen, hogy 1 szerviz van és az is a világ végén. Telepíteni kellene rá programot, ami a munkához kell, szóval mondjuk nem árt, ha erre a célra is van megfelelő kapacitás.

Rég vettem utoljára hordozható gépet, a jelenlegi kínálatban nem vagyok otthon.


2017. febr. 21. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összes gép közel azonos ár/teljesítmény arányban. Max ilyen 5-10% eltérés van, ami annyira nem számottevő. Ennyi eltérést megér az, hogy hozzád illő színt válassz, meg olyan billentyűzetelrendezést, ami a neked tetsző.


Ha lennének szignifikáns különbségek azonos kategoriájú laptopok között, akkor már nem lennének, mert a piac nyomására mindenki lejjebbvinné az árakat.

2017. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. febr. 21. 21:55
 3/4 BM-Striker ***** válasza:
48%

HP Pavlion 15-BC*****

HP Probook 450

Dell Isnpiron 5559

Dell Vostro 3559

Asus N551JW/G551JW

Asus X556UQ

2017. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HP Probook 4-es sorozat (430,440,450) a legolcsóbb, amit már lehet munkára használni. 200k körül vannak, többféle méretben lehet kapni.
2017. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!