Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen AMD processzort ajánlan...

Milyen AMD processzort ajánlanátok ezekre a játékokra?

Figyelt kérdés

Gta5,TC:Rainbow Six Siege,TC:The division,Battlefield 1,Forza horizon 3


Nézegettem olcsóbb i5 processzorokat is 40-60K-ig de kíváncsi vagyok hogy egy AMD mit tud?mert azt mondják olcsó valaki azt mondja jó proci valaki azt mondja fűtő berendezésnek lehetne használni vagy csak a vérbeli intel fanok mondják ezt?



#játék #processzor #AMD #jövőbeli játékok futtatása
2017. febr. 22. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Az AMD fx szériájára mondják azt, ami igaz is.


A 2013-as 4 magos i5 azonos szinten van az fx 8xxx széria bizonyos tagjaival, míg az intel 88W-ot kér addig a társa 200W fölött.


De ez már a múlt. Márciusban érkeznek az új AMD Ryzen Processzorok, amelyek már sokkal jobbak, érdemes lesz azt kivárnod. Több helyen is olvastam, hogy a 390$-os árú proci az AMD Ryzen 7 1700X 8 mag és 16 szállal érkezik, fogyasztása 95W ha jól emlékszem. Benchmarkokban szinte semmi eltérés nincs az i7 6700k szériájú chipje között. Egy szó mint száz az AMD most megint labdába rúg az Intel mellett, mivel az új RYZEN 7 1700X-es procija kb egyszinten van a jelenlegi új intel Core i7-es procikkal is + a fogyasztást is sikerült egész barátira levinni.

2017. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem,hanem egyszerűen egy elavult platform.

Az AMD egy jó ideje csak a konzol piacon van jelen és ott adta ki az APU-kat.Így a PC piacon elúsztak,de az sem segített rajtuk hogy új néven adták ki többször is az FX8300-t órajel emeléssel.

Nemsokára jön a ZEN és megtudjuk hogy mire képes,addig meg ne is erőltesd.

2017. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez lemradt


[link]


[link]


[link]


Az Intel i7-es procija a 6900K 140W-ot fogyaszt, míg az AMD-nél ugyanez megvan 95W-ból. Az Intel ajánlott fogyasztói ára 1000 dollár körül van (280k mi megkapjuk kb 1300$ környékén.


AMD-nek ugyanez a procija a RYZEN 7 1700X ára 400$ amire ha rárakunk még kb 30%-os árat akkor is 520$ ami 280 Ft-os árfolyammal számolva 145.000 Ft. Cserébe kapsz egy ugyanolyan jó procit mint az i7, de kevesebbet eszik és olcsóbb.

2017. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BM-Striker ***** válasza:
Ryzen 3 1200x-et vagy Ryzen 5 1400x-et.
2017. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma mutatták be a ryzen processzorokat, holnaptól előrendelhetőek, március 2-től megvásárolhatóak

Nagyon nagy a teljesítményük és az áruk is

Az intel szinte labdába sem rúghat most :D

Egy hét múlva elárasztják a netet a ryzen benchmarkok, ezeket nézegesd majd és ez alapján nagyon jól ki tudod majd választani, hogy mire van szükséged

2017. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: "Az intel szinte labdába sem rúghat most :D "


Ja, végül is alig 70%-os a piaci részesedésük az asztali rendszereknél, szerintem hamarosan csődöt is jelentenek...

2017. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!