Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok valami jobb tápot...

Ajánlanátok valami jobb tápot ha ez esetleg nem megfelelő és ha nem biztonságos?

Figyelt kérdés

És csak úgy kíváncsiságból mennyit fogyasztana ez így összesen havonta?


Ha pcx.hu-n rakatom össze akkor a garanciáztatásuk miatt meddig nem nyithatom fel a gépet? Porolást hogy oldom meg?


És hogy milyen ez az összeállítás? Hétfőn adom le a rendelést.


i5-7400

gtx1060 wf2oc vagy gtx1060 g1 még nem döntöttem (mennyi lenne kb köztük a különbség)

Asrock b250m pro4

WD10ezex

Seasonic s12II 520w

Zalman Z3 plus fehér ( 4 venti, kisebb fordulat, halkabb)

2x4gb ddr4 2400mhz hyperx fury


Benq GW2470HE monitor


köszönöm a válaszokat



2017. febr. 23. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó táp. PCX-en minden alkatrészre külön kapsz garit, bármikor szétszedheted.

RAM 1x8 legyen.

2017. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trevor. ***** válasza:
Seasonic az egyik legjobb márka, saját elektronikával. Igaz, hogy az ő kínálatukban az S12II széria a belépő szint, minőségre teljesen rendben van. A gépnek is elég a táp. Egy SSD is jó lenne a gépbe.
2017. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Úgy vagyok vele hogy ez most nagy összeg mostanra elég a 2x4 mert az alaplap 4 slotos :D Ezért is érdekelt hogy mikor nyithatom fel a gépet mert akkor úgy tudnám bővíteni. De akkor nincs gond mert következőre mikor lesz megint pénz veszem 4x4 re a ramot.
2017. febr. 23. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Igen az ssd meg egy más kérdés :D Esetleg tudnátok ajánlani 1-et és legközelebb a rammal együtt veszem.
2017. febr. 23. 17:58
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Én Samsung 850 EVO 120GB alá nem adnám. Kapsz hozzá 5 év garit, gyors és elfér rá az oprendszer, alap programok meg egy nagyobb játék is, amivel sokat játszol és fontos a gyors betöltés (nálam legalábbis).
2017. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Trevor. ***** válasza:
Ja és ha nem kérsz gép összeszerelést, akkor külön-külön dobozokban küldik a hardvereket és neked kell otthon összeraknod. Fél óra alatt simán megvan.
2017. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ssd-t meglesz. Összerakni nem akarom úgy vagyok vele hogy drága volt ahhoz :D
2017. febr. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!