Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzort vagy a SSD-t...

A processzort vagy a SSD-t helyezzem előtérbe?

Figyelt kérdés

Új laptop vásárlás előtt állok.Nincsenek túl nagy igényeim,sima netezés,és a World of Thanks játék tökéletes futtatása a cél.

2 variáció közt vacillálok,az egyik core i3 és 128 Gb SSD+500 GB HDD,a másik core i5 és 500 GB HDD.

Nekem azt mondták,hogy amire nekem kéne,az i3-as proci is elég,kérdés,hogy tényleg elég-e,és válasszam az olcsóbb verziót SSD-vel,vagy szánjak rá többet,és "csak" HDD,de erősebb proci.

Valamint az NVIDIA GeForce GT 940MX 2 GB videókártya elég-e ehhez a játékhoz?


2017. febr. 24. 09:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Max? Attól függ, mekkora felbontáson legyen GTX1080, az a biztos.
2017. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Trevor. ***** válasza:
GTX 1080 biztosan nem kell. Nekem GTX 750 Ti van a gépembe, és maxon fut a Wot 1080p-ben. Laptopban kb. a GTX 960M van hasonló szinten.
2017. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Panda Péter ***** válasza:
én inkább az i5-öst választanám, és később bele egy SSD-t. procit sokkal macerásabb laptopban cserélni (már ha egyáltalán lehetséges), mint sem beledobni egy SSD-t. ha van a laptopban m.2 vagy mSATA port akkor még csak a vinyót se kell kiszedni vagy caddy-t venni optikai helyére.
2017. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!