Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer gép 2017-ben? De milyen?

Gamer gép 2017-ben? De milyen?

Figyelt kérdés
az lenne a kérésem/kérdésem hogy egy gép konfigot valaki össze tudna állítani nekem amiben a GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 3GB GDDR5 192bit PCIe található mármint én ezt találtam a legjobb ár érték arányúnak kb olyan 180-200-ezer forint lenne a maximum a gépre. Várom az ajánlásaitokat. Előre is köszönöm.

2017. febr. 25. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pcx-es, nem javítják.
2017. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja, hát ők nem is.


Tipikus, ez nekik macera ráfogják hogy rendeltetés szerű használatot nem akadályozza és kész.


Te meg azt mondod, hogy IGENIS akadályozza a használatot mert könyvtárba dolgozol amihez egyébként semmi közük, mivel a zaj akadályoz a munkádban és a zajt eddig a normális működés során nem tapasztaltad.


Ha szólnak a ventik, vagy írsz a gigabyte-nek és elküldöd közvetlen nekik (persze jól körbefényképezve), vagy becsomagolva elküldöd a PCX-nek hogy továbbítsák a gyári szerviz részére, meg se bonthatják mert fényképezve van ezt írd bele, a költségeket pedig ha indokolatlanul küldted vissza majd te állod természetesen. Kivéve, ha mutatnak egy gyártói megbízást, miszerint ők jogosultak a hiba megállapítására, tesztelésre, mert szerintem nincs ilyen megbízásuk, úgy hogy ne lépjék túl a hatáskörüket.


PCX is cigány bolt, legalább olcsó IPON-al ellentétben.


Árgép-en írta valaki, hogy egy VGA ventijének a lapátja menet közben eltört, visszaküldte de elutasították, mivel fizikai sérülés és ilyen magától nem következik be.

Egyrészt, nem bízta meg őket senki a hiba ellenőrzésével, gyári szervizben lehet szó nélkül cserélték volna a ventit vagy pár ezerért és marad a garancia.

Másrészt, vettem én már 8cm Sharkoon Silent ventit, ami 5 perc után elkezdett zakatolni mint állat. Hát egy lapát a flétől letört és az darált. Levettem, utána meg ütött a venti, el kellett dobni. Meg is írtam a PCX-nek, hogy ez történt, de 800Ft-ért nem hívok futárt. Nem válaszoltak.


Szerintem a szállítás közbe sérült csak nem vettem észre (fóliában volt csak), de 5 percig jó volt.

2017. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!