Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangfelvétel külső usb-s...

Hangfelvétel külső usb-s hangkártyával mennyivel jobb?

Figyelt kérdés

mennyivel jobb egy külső usb-s hangkártyával mikrofonos felvétel mint a gépben lévő? valaki írta neten hogy annál teljesen megszünek az úgynevezett statikus zaj, pont erre lenne szükségem mert youtubera probálnék feltenni valamit de a hülye sipolást még programmal se tudtam teljesen kivenni

[link]

[link]

erre a kettőre gondoltam viszont ha a felső I-tech, azzal megoldható hogy ugye rajta a házon és elölről dugom be hangfalat is és úgydugom be a fülest akkr némítja hangfalat? lusta vagyok hátramászkálni :D :D



2017. febr. 25. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

kérdéses az alaplapod is, mert a mostaniaknál elég jó a beépített hangkártya. Csak viszonyításképp, nálam a 15 ezres hangkártya ugyan azt produkálta mint ami rá van építve az alaplapra.

Ha régebbi géped van, megérheti, de egy belső pci-s hangkártyával jobban járnál (feltéve hogy nem notebookhoz használod).

2017. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Ezek inkább a "semminél jobb" kategóriába tartoznak. A gépben lévő nem rossz, valószínűleg a mikrofon a szűk keresztmetszet.
2017. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

asrock fm2a78 pro4+

- 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC892 Audio Codec)

- Premium Blu-ray Audio support

- TI® NE5532 Premium Headset Amplifier (Supports up to 600 ohm headsets)


most próbáltam kikapcsolni microphone boost ot és audiodope-al felvenni nem is a windows alapjával, de még mindig sipolás a háttérben /

2017. febr. 25. 19:31
 4/5 A kérdező kommentje:
de vettem ewent ew3750-et gondoltam megszünteti a sípolást de ugyanúgy ottvan minden felvételnél
2017. febr. 25. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

A normális hangkártya 10e-ről indul felfele kb.


Szerintem is a mikrofon lesz gagyi. 4-5 ezerért van Zalman csiptetős mikrofon, azok elég jók.

2017. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!