Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel hd graphics és radeon...

Intel hd graphics és radeon videókártya használata egyszerre?

Figyelt kérdés

Működni fog mindkét monitorom, hogyha egy monitort az alaplapra kötök (intel hd garphics) és egyet a videókártyára (AMD Radeon rx 470)?

Azért szeretném így csinálni, mert csak az alaplapon van vga csatlakozóm és nincs átalakítóm videókártyához



2017. febr. 26. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerre nem lehet a kettőt használni!

Viszont az rx-re lehet kötni több monitort is!

2017. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lehet több monitort is rákötni a videókártyára, de a videokártyán hdmi, dvi és display port van.

Az alaplapon hdmi, dvi és vga csatlakozó is van. Annak a monitornak, amit második monitornak használnék, csak vga bemenete van, ezért nem tudom rákötni a videókártyára és mint írtam nincs átalakítóm.

Mind1, majd kitalálok valami ideiglenes megoldást

Neked meg ment a zöld kéz

2017. febr. 26. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 Hülyeség.


Az egyik monitorodat kötöd a videókártyára, a másikat pedig bedugod az alaplapba. Működni fog, annyi hogy az alaplapinak más lesz a megjelenítő eszköze.

Dugd össze őket, windows gomb + P, beállítod kiterjesztésre és használhatod is a két monitort.

2017. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor mégis működni fog? :D

Úgy gondoltam,ahogy #2 írta, csak nem voltam bizts abban, hogy működik-e. Ha működik annak örülök, holnap tesztelem

2017. febr. 26. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Működni fog. Énis úgy használom. Épp most is játszom az egyik monitoromon, míg a másikon zenét hallgatok. Az egyik az alaplapi vga-ba van bedugva, a másik a videókártya HDMI-jébe.
2017. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!