Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A régi gépek tovább bírják,...

A régi gépek tovább bírják, mint a maiak?

Figyelt kérdés
egy 2008-as konfigom van, ami már nem igazán 2008-as, mert azóta új processzor, CD ROM van. A merevlemez még régebbi (tudomásom szerint 2004-es). A kérdés az lenne, meddig bírja még? (jó ezt nem lehet előre megmondani, de hallottam olyanról akinek 13 év után is gép volt a gép) Ha tönkremegy, egy office pc-t szeretnék a computer iperiumtól. Nem vagyok gamer, bőven megfelel netezésre, youtubozásra, videóvágásra.

2017. márc. 1. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A mostaniak is bírnak 10 évet, nekem is onnan van gépem, használt, jók azok még.

Minden gép annyit bír, amennyire ki van használva, tuningolva, játékra használva. Sok játék jobban használja az egységeket.

2017. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a nagyobb csíkszélesség miatt igen, tovább bírják
2017. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!