Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz 3D beállítás? De miért?

Rossz 3D beállítás? De miért?

Figyelt kérdés

2magos 2.90 proci

6gb ram

és egy GT 730 1gb ddr5 videokártya. ez a kis gépem

de a fifa 14 hiába megy max grafikán, nincs 3D meg jelenés pl fű, a közönség, és pedig ajánlott gépigényre is csak 512MB videokártya kell hozzá.. minden frissítve van de még se nem értem akkor valaki esetleg tud megoldást?? mondjuk a fifa 15 fel teszem ott van 3D fű pedig annak nagyobb a gépigénye h van ez ?



2017. márc. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont azért van nagyobb gépigénye, mert ott van 3D megjelenés.
2017. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én azt értem, de 14nek is van 3D megjelenése? és le akarom cserélni 2gb videokártyát, ugy ugy 730as szériában
2017. márc. 1. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
De a GT730 az 1GB-tal sem tud mit kezdeni. Ez olyan, mintha gyenge lenne a processzorod és cserébe rammal bővítenél. Szarnak a pofon. Vegyél RX460-t vagy GTX1050-t és akkor fifa 17 is maxon fog futni.
2017. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szeretnék majd újgépet venni, és elötte ezt ami van a legjobbak kihozni belőle mert ajándékba menne unokatesoimnak, ezek a videokártyák nem férnének bele túl magyok,
2017. márc. 1. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mióta nagy?

2017. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!